איילנר - כל מה שצריך לדעת על הקו המושלם | רוית אסף
טלפון 1700-70-70-54

איילנר – כל מה שצריך לדעת על הקו המושלם

תמונה ראשית

האיילנר הופיע לראשונה בתקופת מצרים העתיקה והיה מזוהה עם המלכה קלאופטרה היפיפיה. מרלין מונרו אייקון הנשיות והסקסיות נהגה ללכת עם פס איילנר שחור דק מלוכסן ומדויק להפליא.איפור שיצר מראה נקי המשדר עיניים נשיות וסקסיות.

האיילנר  -EYE LINER   הוא למעשה קו דק בצבע כהה הצמוד לקו הריסים ויוצר את המסגרת של העין. האיילנר  מופיע בשלל צורות ומרקמים וניתן לשלב וליצור איתו מראה רך של הדגשת העיניים ועד מראה של עיניים חתוליות ומלוכסנות. סגנון האיפור של האיילנר הינו נצחי ונמצא תמיד בכל עונה ובכל מצב, כשהשינוי בכל עונה הוא טוויסט בהתאם לטרנדים הקיימים.

רגע לפני שאת מנסה בעצמך הכנו לך רשימת טיפים כיצד ליצור את "הקו המושלם" והנחשק.

סגנון האיפור

קו האיילנר יכול להיות חלק ממראה אופנתי או טרנדי אבל הוא גם יכול להיות "קו מתקן"  במבנה הטבעי של העין היוצר מראה חתולי ונשי. האיילנר יכול להיות סגנון האיפור השולט או כחלק מסגנון איפור מעושן, מודגש או נקי.

 

כל האמת על האיילנר

כבר  הרבה מאוד נאמר על טכניקות שונות בהן לצייר את קו האיילנר בצורה מושלמת ומדוייקת,לכל מאפר יש את השיטה הייחודית לו ואין "רק דרך אחת".

את קו האיילנר אפשר לעשות את מגוון של מוצרים בעלי גימור וטקסטורה שונה וכל אחד מהמוצרים מאפשר לך לצייר את הקו בקלות ובסגנון שונה.

 

אז מהם סוגי האיילנר הקיימים?

האיילנר הקלאסי בגימור שחור מבריק עם מברשת מכחול דקה

תמונה  מס' 1

איילנר טוש ליין האיפור "רוית אסף"  118 ש"ח

 

איילנר במרקם ג'ל מגיע עם מברשת למריחה

ניתן להשיג במגוון צבעים לא רק בשחור ו איילנר ב-cake צללית כהה מגיע בשחור ובצבעים כהים נוספים אפשר למרוח עם מברשת תיחום יבשה או רטובה

 

תמונה 2+3

איילנר בג'ל ליין האיפור "רוית אסף"   185₪

תמונה 4

מברשת מכחול מס' 1 ליין המברשות "רוית אסף"  49 ₪

איילנר ב-cake  צללית כהה

מגיע בשחור ובצבעים כהים נוספים אפשר למרוח עם מברשת איילנר או מברשת זויתית דקה יבשה או רטובה.

תמונה 5

איילנר ב-cake ליין האיפור "רוית אסף" 99 ₪

תמונה 6

מברשת מס' 3

מברשת תיחום זויתית מס' 3 ליין המברשות "רוית אסף"  69 ₪

 

 

עפרונות עיניים איתם אפשר לצייר קו איילנר

ניתן ליצור את הקו גם עם עפרונות עיניים ולטשטש מעט עם צללית. המראה המתקבל הוא קו תיחום טיפה מטושטש התוחם ומגדיר  את העין

תמונה 7

עפרונות עיניים ליין האבזרים רוית אסף 12 ₪

 

למי שמתקשה למרוח קו ישר ורצוף מומלץ להשתמש באיילנר במרקם cake,בעיפרון או איילנר במרקם ג'ל. כאשר מציירים את הקו באחד מהמוצרים

האלה,ניתן לשלוט ולעצב את הקו לפי מבנה העין בקלות אם רוצים שהקו יהיה מודגש יותר,ניתן לעבור מעליו עם האיילנר הנוזלי.

 

איילנר כ"קו מתקן"

מריחת איילנר  משתנה לפי מבנה העין. בעין הקלאסית בצורת שקד אפשר לצייר את הקו באיזו צורה,עובי או סגנון שרוצים, אולם בעיניים במנה אחר צריך לעיתים "להתאם" את הקו המבוקש למבנה העין ולא להיפך.

 

טיפים למריחת איילנר בסוגים שונים של עיניים

עיניים קרובות

כדי לא ליצור עומס בזוית הפנימית של העין ולהדגיש את מראה העיניים הקרובות, הקו צריך להתחיל בחלק החצוני עם קו עבה  ולהסתיים בשליש האמצעי של העין. אין צורך למרוח את הקו עד הזוית הפנימית.

 

 

 

עיניים רחוקות

בעיניים רחוקות הקו צריך להסתיים עד לזוית הפנימית של העין צמוד לקיר האף בסוף קו הריסים העליון.

 

עיניים עגולות

בעיניים עגולות קו האיילנר צריך לתקן ולשבור את המבנה העגול של העין. הקו צריך להתחיל בחלק החיצוני של העין עבה יותר ובזוית אלכסונית ולהפוך לדק יותר בחלק הפנימי, מומלץ לא להמשיך את הקו לזוית הפנימית של העין כדי לא להדגיש את המראה העגול.

 

עיניים שקועות

בעיניים שקועות תפקיד האיילנר הוא להדגיש את קו הריסים דבר היותר הדגשה ותיחום של העין. במבנה כזה קצת קשה ליצור את "השפיץ" הזויתי בגלל מבנה העצם עם האיילנר הנוזלי ולכן מומלץ לצייר אותו עם איילנר בג'ל או איילנר במרקם cake

 

עיניים גדולות

בעיניים גדולות קו האיילנר יכול להיות דק וגם יכול להיות עבה.קו הקו מתחיל בחלק הפנימי של העין צמוד לקיר האף וממשיך עד לזוית החיצונית.

 

 

עיניים קטנות

ניתן להגדיל את העין על ידי קו איילנר היוצא טיפה החוצה מקו הריסים לכיוון הגבה. עדיף להדגיש עיניים קטנות עם איילנר במרקם ג'ל או cake  על מנת לשלוט על אורך וצורת הקו.

 

בהצלחה!

מעוניינת להצטרף לתעשיית היופי? הזמנה לשיעור חינם!

מעוניינת להצטרף לתעשיית היופי? הזמנה לשיעור חינם!