משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

/מעיין אדרי אסולין

בוגרת משנת 2013

קורס איפור מקצועי ועיצוב שיער בסניף ירושלים

 

למה בחרת ללמוד את המקצוע הזה?

בחרתי ללמוד את המקצוע כי זה תמיד היה החלום שלי, תמיד איפרתי משפחה וחברות לכל מיני אירועים ומסיבות. עוד לפני שהתחלתי ללמוד איפור תיק האיפור האישי שלי היה מלא בכל מותגי האיפור המובילים. תמיד חשבתי שאיפור זה חלק בלתי נפרד מחייה של האישה

חשוב לי להיות תמיד מטופחת, לעולם לא יוצא מהבית בלי להיות מאופרת. אני חושבת שאיפור זה דרך חיים, איפור מקצועי יכול לפסל פנים, לטשטש פגמים ולהבליט דברים טובים, מבחינתי איפור יפה זה טיפול לנפש.

למה בחרת ללמוד ברשת רוית אסף?

בחרתי ללמוד ברשת רוית אסף בגלל המלצות שקיבלתי, ועוד לפני שהתחלתי איפור מקצועי למדתי ברשת איפור קבוע וככה לאט לאט חלחל לי נושא האיפור המקצועי והחלטתי שאני ממשיכה עם בית הספר ללמוד איפור מקצועי.

מתי סיימת את הלימודים?

סיימתי את הלימודים ביולי 2020

איפה את רואה את עצמך בעוד חמש שנים?

בעוד 5 שנים אני רואה את עצמי מאפרת יום יום כלות ואיפור ערב, מעבירה סדנאות איפור ואולי גם מלמדת ברשת רוית אסף. מקווה בעזרת השם לשלב גם עיצוב שיער כדי לתת ללקוחה שלי את כל המעטפת שהיא זקוקה לה ביום השמח בחייה.

איך את מגדירה את עצמך כאשת מקצוע?

אני מגדירה את עצמי כאשת מקצוע שרותית מאוד, נותנת מענה אמין ורלוונטי ללקוחות שלי, חשוב לי מאוד להיות מעודכנת בכל מה שחדש ועדכני על מנת לספק ללקוחה שלי את החוויה המושלמת. אני חושבת שמאפרת בנוסף להיותה מאפרת היא סוג של פסיכולוגית, וחשוב לי לתת ללקוחות שלי את ההרגשה של הנוחות בסטודיו שלי או במקום אליו אני באה לאפר.

עקבו אחרי:

מעיין אדרי אסולין באינסטגרם

מעיין אדרי אסולין בפייסבוק

עבודות של אור בראשי

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים