משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

/לורין אהרונוף

שם: לורין אהרונוף

בוגרת איזה מחזור “ברשת רוית אסף” ובאיזה סניף?

בוגרת מחזור 2012 בסניף תל אביב

ספרי לנו קצת על עצמך:

בת 23 מחולון, סטודנטית לתקשורת חזותית ומאפרת מקצועית

מדוע בחרת ללמוד איפור מקצועי ?

כאישה, תמיד התחברתי לעיסוק היום יומי ביופי ובאיפור, האהבה והרצון לעשות מייקאובר לבן אדם, לראות איך הוא נראה לפני ואחרי, אילו הדברים שמרגשים אותי.

האיפור בעיני גורם להרגשת ביטחון פנימית ולא רק חיצונית.

מדוע בחרת ללמוד ברשת “רוית אסף”?

כשחיפשתי בית ספר לאיפור, שמתי דגש על היחס האישי לכל תלמיד, שמתי לב לזה כבר מרגע ההרשמה ועד לסוף הקורס, המורים שנתנו תמיד מקום לכל תלמיד בין אם בתרגולים ובין אם בהכוונות.

והצוות שנותן מענה מהיר לכל שאלה ומיד יהיה שם בשבילך.

באילו הפקות חיצוניות כבר יצא לך לאפר?

יצאתי להפקת איפור ואופנה במלון דויד אינטרקונטיננטל בת”א  שעזרה לי להכיר את העולם האמיתי של מאחורי הקלעים, שם למדתי לעמוד בלחצים כאשר איפרתי 3 דוגמניות ואת מנחת האירוע.  כמו כן, איפרתי גם את האורחים והמתראיינים בתוכנית של אודטה מה שתרם לי רבות לניסיון מקצועי בתחום האיפור לטלוויזיה.

איפה את רואה את עצמך בהמשך הדרך כמאפרת מקצועית?

כרגע, אני סטודנטית לתקשורת חזותית שנה א’ ולומדת מאוד קשה, גם תקשורת חזותית “נוגעת” בעולם האסתטיקה כך שיש לי כלים שרכשתי בתחום האמנותי של האיפור שעוזרים לי גם שם. אני בעיקר לומדת קשה אבל עובדת כמאפרת בזמני הפנוי.

מה את הכי אוהבת בעבודה שלך כמאפרת?

מאוד חשוב לי כמאפרת שהלקוח סומך עליי שהוא יודע שהוא בידיים טובות ומרוצה מהתוצאה, ובכלל כיף לגרום לאדם להרגיש טוב עם עצמו.

עבודות של אור בראשי

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים