משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

/שירי ביטון

שירי בוגרת שלנו בקורס איפור בסניף אשדוד, כיום פרילנסרית, מאפרת לאירועים, כלות ובעלות אירוע. עורכת סדנאות איפור לכל הגילאים, ועושה מסיבות יום הולדת בנושא יופי ואיפור לילדות ועוד.

תפסנו את שירי לראיון קצר בנוגע לחווית הלימודים ולקריירה בתחום:

בוגרת איזה מחזור “ברשת רוית אסף” ובאיזה סניף?

בוגרת קורס איפור מקצועי סניף אשדוד 2011.

ספרי לנו קצת על עצמך:

קוראים לי שירי ביטון אני בת 30 נשואה+2 ילדים מאשדוד

מדוע בחרת ללמוד איפור מקצועי ?

מאז ומתמיד אהבתי איפור ותמיד עסקתי בזה באופן חובבני עד ללימודים המקצועיים. איפור זו אומנות ואני מאוד אוהבת ומעריכה יצירות ועבודת ידיים. עסקתי גם באומנות וציור כך שזה תורם מאוד להשראה בעבודותיי מאז ועד היום.

מדוע בחרת ללמוד ברשת “רוית אסף”?

ברווית אסף קיבלתי את הרושם שהאווירה היא חמה וביתית, בלי יותר מידיי קלישאות ועם הרבה חום מהצוות. נהניתי מכל רגע ותמיד ידעתי שיש שם מי שיעמוד לצידי בכל שלב. כבר בשיחה הראשונה עם מנהלת הסניף, ריקי רואימי לתיאום פגישה היה לי ברור שאני אלמד שם. מעבר למקצועיות של המורים באיפור קיבלתי הרבה כלים בשיווק ועדיין אני בקשר איתם ומקבלת הדרכה בצעדים הראשונים להצלחה.

איזה סגנון את הכי אוהבת לאפר?

אין לי סגנון מיוחד.אני הכי אוהבת לשמח את הנשים שיוצאות כל כך מרוצות אחרי איפור ושהן לא מאמינות כמה כח ועוצמה יש לאיפור.האיפור משנה את ההרגשה הפנימית, מוציא את היופי שבכל אישה, והאושר שהן מקרינות עושה לי את היום.

איך הרגשת במהלך הצילומים לפרויקט הגמר שלך?

במסגרת הקורס היה לנו שיעור חשוב, על הכנה לצילומים.הכנתי כמה סקיצות מראש,וביום הצילומים עבדתי לי הסקיצות.

מה נתן לך השראה בבחירת מראה האיפור?

הסתכלתי באינטרנט  ובמגזינים כדי לקבל השראה לפני הצילומים אבל כאשר התחלתי לאפר לקחתי את זה למקום אחר לגמרי.

באילו הפקות חיצוניות כבר יצא לך לאפר?

במחזור שלנו לא הוציאו אותנו להפקות.

איפה את רואה את עצמך בהמשך הדרך כמאפרת מקצועית?

כיום אני פרילנסרית, מאפרת לאירועים, כלות ובעלות אירוע. עורכת סדנאות איפור לכל הגילאים, ועושה מסיבות יום הולדת בנושא יופי ואיפור לילדות. במקביל עושה הפקות שונות , מצטרפת לעיתונים, וחברות הפקה לעבודה בעת הצורך.בנוסף אני רוצה להתקדם ולהתפתח, תהליך הלמידה וההתמקצעות שלי כמאפרת,ממשיך כל הזמן.

מה את הכי אוהבת בעבודה שלך כמאפרת?

הסיפוק הכי גדול שלי הוא במהלך האיפור עצמו, אני ממש מרגישה כאומן יוצר. בסופו של תהליך, היצירה המוגמרת והלקוחה המרוצה נותנים לי את הביטחון והידע שאני במקצוע הנכון ועושה אותו הכי טוב שאפשר.

עבודות של אור בראשי

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים