משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

/שירלי יואל

מדוע בחרת ללמוד איפור מקצועי ?

תמיד אהבתי לאפר את עצמי ואת האחיות והחברות שלי. אני מאוד אוהבת לצייר ובחג פורים,נתתי מקום לכל היצירתיות שלי.

איפה את רואה את עצמך בהמשך הדרך כמאפרת מקצועית?

עובדת בכל תחום שקשור לאיפור:הפקות  ותצוגות אופנה/טלויזה וכלות.אני רוצה לעשות ולחוות כל מה שקשור לאיפור.

באילו הפקות חיצוניות כבר יצא לך לאפר?

יצאתי כבר להרבה מאוד תצוגות והפקות אופנה דרך בית הספר. הייתי בתצוגת אופנה באירוע pretty women  של רשת המשביר לצרכן. תצוגת אופנה של המעצב ירון מניקובסקי  באירוע התרמה של עמותת קרן ילדים של בית החולים שניידר. יצאתי להפקת צילומים במדבר לכתבה מערכתית של הצלמת מעיין דיסקין. תצוגת אופנה של מגזין היופי לה ז’ורנל והפקות נוספות.

איך זה לאפר בתצוגת אופנה/על סט צילומים ?

לשמחתי יצאתי כבר למגוון גדול של הפקות השונות אחת מהשנייה וזאת הייתה חוויה עצומה. בתצוגת אופנה, למדתי לעבוד לפי פייסצ’ארט. העבודה בתצוגת אופנה צריכה להיות מאוד מהירה ומדוייקת.זה כמו לעבודבפס ייצור  של יופי וסטייל.

בסט הצילומים העבודה היא אחרת. יש דיאלוג בין הצלם הסטייליסט ומעצב השיער וכל אחד נותן את הפן המקצועי שלו.

 

ספרי לנו קצת חוויות מהעבודה “מאחורי הקלעים” ?

הפעם הראשונה הייתה פשוט חוויה. אני מאוד אוהבת אנשים, ובתצוגות אופנה הכול מתרחש מאחורי הקלעים. אני אוהבת להכיר ולהתחבר לדוגמניות. כל אחת ממקום אחר ותמיד נוצרות חברויות שממשיכות גם אחרי התצוגות.

 

איך היה לעבוד בפעם הראשונה עם דוגמניות?

למזלי הדוגמנית הראשונה שאיפרתי,היתה אחת הבחורות היפות שראיתי. הדוגמנית מתוקה היתה חולה באותו יום והיא כל הזמן הפסיקה אותי,כדי לקנח את האף. בנוסף היא כל הזמן הפסיקה את האיפור כדי להסתכל בטלפון,לראות איך יצא האיפור.

 

איך ידעת מה לעשות לכל אחת מהדוגמניות?

כמובן שבזכות הכלים המקצועיים שרכשנו במהלך הקורס,ההתנסות בשיעורים והליווי הצמוד של המדריכים שלנו. ב”רוית אסף” מאפשרים לך להגיע לשיעורי תרגול והעשרה, גם מחוץ למסגרת שיעורי הקורס הקבועים וזה מאפשר לך להתנסות ולתרגל כמה שצריך. שיעורי מורפולוגיה ותורת הצבע עזרו לי להבין ולדעת מה להתאים לכל דוגמנית ע”פ קונספט ההפקה.

תני לנו עוד טיפ איך נוצרת אווירת עבודה נכונה עם שאר הצוות?

קודם כל לבוא רגועים ובלי לחץ. חשוב לבוא עם חיוך ולהסתיר את הלחץ (יש הרבה לחץ בהפקות).כשאת עובדת בשקט ובנינוחות ולא נסחפת ללחץ מסביב הכל יוצא יפה ונוצרת אוירה נעימה ורגועה על הסט.

יש לך טיפים למאפרים שיוצאים לאפר דוגמניות בפעם הראשונה?

בהחלט. לעיתים הדוגמניות מעבירות “ביקורת” על האיפור (ככה לא יפה לי וכו’).חשוב להדגיש לדוגמניות שהאיפור צריך להיות לשביעות רצון ההפקה לפי הקונספט שנבחר.

איפה את רואה את עצמך בשנה הבאה?

עובדת פול טיים באיפור. עובדת בכל מקום אפשרי ואם אפשר אז גם בחו”ל.

עבודות של אור בראשי

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים