משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

עיצוב גבות מקצועי

 

הגבות הן המסגרת לפנים של כל אחד ואחת מאיתנו. מכיוון שישנה חשיבות רבה לעיצוב נכון של הגבה, המשמשת מסגרת לעיניים ואחראית לכל הבעות הפנים שלנו, עיצוב הגבות הפך למקצוע בפני עצמו. לא מדובר רק על ניקוי הגבות אלא עיצובן מחדש והתאמתן למבנה הפנים.
לדוגמה, גבות ירודות/נפולות מקנות מראה עצוב, גבות מורמות מדי עלולות ליצור מראה מופתע, גבות קרובות יוצרות מראה זועף, גבות גבוהות מאריכות פנים, גבות רחוקות מרחיבות ומקצרות את האף וגבות נמוכות מדי יוצרות הבעת פנים תוקפנית ולא נעימה.

 

גבולות וצורת גבה מושלמת

את הגבה המושלמת מעצבים לפי סימון של 3 נקודות עיקריות, המתחברות בקו דמיוני. מבנה הגבה האידיאלי הוא גבה שרוחבה שווה מתחילת ועד לנקודת הגובה שלה, כאשר מנקודת “השיא” ואילך היא נהיית צרה.
1. זווית פנימית של העין, באה בקו ישר עם האף.
2. הנקודה הכי גבוהה של הגבה, שם נבצע את העיקול – נקודת השיא.
3. בזוית החיצונית אשר מתחברת עם זווית העין והאף בקו אלכסוני.

 

רוצים להתמקצע בתחום עיצוב הגבות? בואו לראות מה אנחנו מציעים

 

צורות של מבנה גבות

סגנון הגבות צריך להתאים בראש ובראשונה למבנה הפנים. רוחב הגבות חייב להיות יחסי לגודל הפנים: למבנה פנים קטן יתאימו גבות דקות ולמבנה פנים גדול יתאימו גבות עבות יותר.

 

באנר עיצוב גבות

 

סגנון עיצוב גבות בהתאם למבנה הפנים

 • למבנה פנים אובאלי יתאים כל סגנון של גבות מכיוון שזהו מבנה פנים עם פרופורציה מושלמת.
 • למבנה פנים מאורך מומלץ לעצב את הגבות בצורה ישרה מה שיטשטש מעט את האורך של הפנים.
 • למבנה פנים עגול מומלץ לעצב את הגבות לגובה יותר מאשר לרוחב, לדוגמא גבות זוויתיות או מעוגלות בעלות קשת גבוהה או עיצוב של גבות משולשות וחדות.
 • למבנה פנים מרובע, עיצוב של גבות זוויתיות וגבוהות עוזר לטשטש קווי לסת חזקים, מבנה של גבה משולשת/מפותלת יחמיא מאוד.
 • למבנה פנים בצורת לב מומלצות גבות בעיצוב מעוגל, עם קשת בינונית עד גבוהה שיעדנו את מראה הסנטר המחודד.

השלמת העיצוב על ידי מוצרי איפור לגבות

לאחר שהגבות עוצבו בסגנון הרצוי ישנם דרכים נוספות בקטגוריות מוצרי האיפור, אשר נועדו להשלים את העיצוב.
מוצרי האיפור מתחלקים לשלוש קטגוריות:

 1. העפרונות הקלאסיים – נכונים יותר למראה “הצללה”, במקרה שהגבה לא מלאה ויש צורך ממש לשרטט אותה. להאריך, להרים… יוצרת מראה מדויק / מצויר אך טבעי ורך… במינימום זמן.
  רוב העפרונות מגיעים עם שני קצוות: האחד מברשת לסירוק והשני עיפרון למילוי ועיצוב.
 2. צלליות אבן קלאסיות – טקסטורה מט, פיגמנט מרוכז ולא מתפורר. יוצרות מראה רך וטבעי. מתאימות למי שרוצה מעט למלא ולתת יותר צבע בגבות ולא ליצור צורה חדשה.
 3. ג’ל – מוצר שנכנס לשוק בשנים האחרונות. עמיד מאד ולא יורד במים ולכן מצוין לימי הקיץ החמים. המוצר מיועד למי שרוצה ממש לעצב את הגבה וליצור אותה מחדש. נדרשת עבודה מאד מדויקת ומיומנת בעזרת מברשת זוויתית דקה וצפופה.
 4. מסקרה!!! מוצר חדש שבשנתיים האחרונות הפך ללהיט בקרב מאפרים וצרכניות (מסקרה לגבות הוא מוצר שבשנתיים- שלוש האחרונות עבר שדרוג. הפורמולות החדשות מאפשרות לעצב ולמלא את הגבות בצורה מושלמת). היא מעניקה מראה תלת מימד, היות והמסקרה, בניגוד למוצרים האחרים שיושבים על העור, “מרחפת” מעל השערה.
  השימוש במסקרה נכון יותר לבעלי גבות דלילות או בהירות, והיא מעניקה לגבה מראה מלא ודומיננטי.

איפור קבוע בגבות

תחום האיפור הקבוע בגבות, הפך לחלק בעיצוב ושיקום הגבות אצל נשים צעירות וכן אצל אלה הרוצות לשנות את מבנה הגבות ולעצב אותן מחדש.

לבעלות גבות מושלמות, אך דלילות או בהירות, איפור קבוע בשיטת ההצללה פותר את השימוש במוצרי איפור לגבות (צללית, עיפרון, ג’ל).

השיטות החדשניות באיפור קבוע, כמו שיטת השערה ולאחרונה גם מיקרובליידינג, מאפשרים לעצב את הגבות בצורה טבעית לחלוטין, ללא מראה של גבה מלאכותית.

 

איפור קבוע לגבות בשיטת השערה

טכניקה חדשנית, לשחזור ועיצוב הגבות. תהליך העבודה נעשה עם מחט מאוד דקה ועדינה על ידי הדמייה של שערות הדומות לשערה הטבעית של הגבה, בשילוב של השיער והצמיחה הטבעית. התוצאה שמתקבלת היא של גבות טבעיות.

 

איפור קבוע לגבות בשיטת מיקרובליידינג

זוהי השיטה החדשנית ביותר כיום לעיצוב ומילוי הגבות, בטכניקה שונה מהאיפור הקבוע. ניתן לעצב ולמלא את הגבות על ידי מחטים המדמים שערה, בצורה הכי מדויקת ובעובי הנכון. שיטה זו מדמה שערה בגבות במראה, בצורה ובעובי הנכון.

ההבדל המהותי בין שתי השיטות היא טכניקת העבודה. באיפור קבוע בשיטת השערה מחדירים את הפיגמנט מתחת לרקמת העור ואילו במיקרובליידינג יוצרים חתך בשכבה האפידרמית. ציור ומילוי הגבות, זהה בשתי השיטות. המכשור החדשני של העט והמחטים העדינות במיקרובליידינג מאפשרים להגיע לתוצאה הרבה יותר טבעית.

מהי השיטה הטובה ביותר לעיצוב גבות?

גבות לפני הכל. הגבות לא תמיד מקבלות את תשומת הלב הראויה, לכאורה רק גבות אבל כשהן מעוצבות ומתאימות למבנה הפנים ישדרגו את המראה שלנו.

כידוע גבות מושפעות מצו האופנה אבל חשוב לזכור גם את גיל הלקוח, מבנה הפנים וכמות השיער בגבה הטבעית.

מהו הטרנד העכשווי לעיצוב גבות ב- 2023?

הטרנד הנוכחי בעיצוב גבות טבעיות הן עבות עם המון נוכחות. סירוק הגבה כלפי מעלה עם מסקרה, ג’ל או סבון לגבות כדי ליצור מראה פראי. בנות רבות אימצו את המראה הנחשק בהרמת גבות אצל אשת מקצוע .

האם לגיל יש משמעות בעיצוב הגבות?

נושא עיצוב הגבות יש השפעה במיוחד בגיל בוגר כאשר יש צניחת העפעף השיער הרבה יותר דליל ויש שיער שיבה.

נשים שדקיקו במשך שנים את הגבה יצטרכו לחפש פתרונות בשיטת השערה, איפור קבוע ומיקרובליידינג או מיקרושיידינג כדי ליצור גבה מלאה יותר עם נוכחות על הפנים.

האם אפשר ליצור סגנון של זוית רכה או חדה בגבה הטבעית?

אפשר ליצור את המראה המבוקש מנקודת השיא של הגבה בחלק העליון במידה ויש שיער, אם לא נוכל אפשר ליצור את המראה מהחלק התחתון של הגבה בדיוק באותה נקודה.

האם יש גיל שכדאי לעצב את הגבה?

בעידן הנוכחי שיש מודעות לאסתטיקה מגיל צעיר מאוד אני סבורה כשזה מפריע לילדה או לילד אדאג לעצב במראה הכי עדין לפעמים מספיק רק להפריד את הגבות המחוברות כדי להעלות חיוך והמון ביטחון.

כיצד נשרטט ונצבע את הגבות?

כדי ליצור מראה טבעי ומלא תחילה נסרוק את הגבה כלפי מעלה כדי לזהות אזורים דלילים וחסרים בקו התחתון ונצבע אותם, לאחר מכן נסרק כלפי מטה כדי לזהות חסרים בחלק העליון ונצבע אותם בצללית או עפרון לגבות ונסרק שוב כלפי מעלה למצב הטבעי והרצוי.

מה צופנת לנו שנת 2023 בעיצוב גבות טבעיות ?

בואו נראה מה תכתיב השנה החדשה בצו אופנת הגבות. כרגע נראתה על השטיח האדום ניקולה פלץ בקהאם עם גבות דקות עד בלתי נראות. נקווה שנישאר בגבה המלאה והנוכחת אך יכול להיות שטרנד הגבות הדקות חוזרות ובגדול.

איך אני יכולה לעצב את הגבות מחדש?

עם זאת גבה שעדיין יש צמיחת שיער טבעית ניתן לעשות עיבוי ועיצוב הגבה צורה נכונה ומדויקת. במידה ואין יכולת לשיקום ועיבוי הגבה רצוי לעשות איפור קבוע, מיקרובדלינג, מיקרושדיינג

מהי השיטה החדשה ביותר לעיצוב גבות?

שיטות הגבות הטבעיות הן לפי הטרנדים, תיקוני מבנה העין ומבנה הפנים. עיצוב הגבות נעשות בשיטות החוט, שעווה או פינצטה. שיטה החדשה ביותר לעיצוב הגבות באיפור קבוע זה המייקרושידינג

 

איפור קבוע בשיטת מיקרובליידינג

איפור קבוע של סבין נעים בשיטת מיקרובליידינג

 

איפור קבוע בשיטת השערה

איפור קבוע של סבין נעים בשיטת השערה

 

באנר עיצוב גבות

מתעניינים באופנה? הכנסו לקריאת מאמרי בלוג אופנה נוספים מבית רוית אסף.

פוסטים נוספים:

הזמנה לשיעור חינם! מעוניינת להצטרף לתעשיית היופי?

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים