משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

שפתיים יישקו

עוד בימי הביניים נהגו בכנסיות להתנשק תחת כנפי האל על-מנת לבטא קרבה.

הנשיקה כמחווה לאהבה וארוטיקה קיבלה מאוחר יותר תנופה עצומה בקולנוע ההוליוודי. קלאסיקות נצחיות אף נזכרות בגלל סצנת הנשיקה שכבשה את המסך וזכתה לפופולאריות עצומה כמו הסרט “חלף עם הרוח” או נשיקת הסיום “באישה יפה”.

איפור שפתיים עם הפרופורציה הנכונה

חבריי המאפרים המקצועיים ואני, שואפים ליצור מראה אופטימאלי של השפתיים. סימטריה בין השפה העליונה לתחתונה ופרופורציות נכונות של ה”לב” המרכזי בשפה העליונה. מראה עסיסי ומטופח של השפתיים יוצר דגש וממוקד את תשומת עליהן ומשדר חושניות. מזה מספר שנים אף מוצעים בענף האסתטיקה טיפולים פולשניים למילוי ועיבוי על מנת ליצור מראה שפתיים תפוחות ומלאות.

שפתיים יישקו - עיצוב שפתיים
שפתיים יישקו – עיצוב שפתיים

מראה שפתיים אידאלי

באמצעות איפור נכון ניתן ליצור מראה שפתיים אידיאלי ולבצע “תיקונים ” קלים בעזרת צבע. לפניכן כמה טיפים מקצועיים שבהחלט יסייעו בידכן לייצור את המראה האולטימטיבי לשפתיים.

· נשים בעלות מבנה שפתים דקות צריכות להימנע משימוש בשפתונים כהים וזאת בכדי למנוע מראה צר ודק היכול לשוות מראה שפתיים קפוץ. נשים בעלות שפתיים מלאות תוכלנה להשתמש בשפתונים בדרגת כהות בינונית עד כהה, וליהנות מהדגשת צורת השפתיים במראה האיפור.

מראה מעובה יותר של השפתיים ניתן ליצור באמצעות מריחת שפתון לבן או מייק – אפ בהיר במרכז השפה התחתונה ולטשטש אותו בהדרגתיות. כל אלה ייתנו תחושה של שפתיים מלאות בעלות נפח.

למען עמידות השפתון על שפתייך, אל לך להיאחז בשיטת מריחת הפודרה היבשה, יש פיתרון נוסף ונעים יותר. יש לפרוץ גבולות עם התוחם ולשים מעט ממנו על השפתיים ולא רק מסביב. היובש של התוחם יצמיד את השפתון למשך זמן ממושך.

בהדגשת שפתיים בוגרות שמופיעים סביבן קמטוטים קלים יש צורך להקפיד על שימוש באודמים עמידים ולא שומניים. מוצר שמנוני ורווי לחות יתפזר ויגלוש ישירות לקמטוטים מה שייצור בדיוק את פעולת ההדגשה של הקמטוטים הלא רצויה. מומלץ להימנע מכל שימוש בגלוס.

· שימוש בגלוס מועשר פיגמנט כהה מחייב משנה זהירות. ראשית תחמי את השפיים וצרי גבול תוחם עבה יותר. השתמשי בגלוס רק במרכז השפיים כך שיתמזג עם קו התום באופן הרמוני. התוצאה המתקבלת היא שבמרכז השפתיים המרקם הוא רך שמנוני ונעים ותיחום השפתיים מודגש בפיגמנט העיפרון שהוא יבש ועמיד יותר.

למידע נוסף על איפור שפתיים ועיצוב איפור הפנים למראה מושלם

מהו המראה האידאלי של השפתיים שלך?
מהו המראה האידאלי של השפתיים שלך?

פוסטים נוספים:

הזמנה לשיעור חינם! מעוניינת להצטרף לתעשיית היופי?

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים