משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

5 טיפים להשתלבות בתחום האיפור והטיפוח

הדרך הנכונה להגשים את החלום ולהפוך איפור וטיפוח מתחביב למקצוע היא לבחור בית ספר מקצועי. איך עושים זאת? הנה כל הטיפים

השתלבות בתחום האיפור והטיפוח מתחילה בבחירת בית ספר מקצועי. כל מי שמתעסק באיפור וטיפוח צריך לדעת שעליו לעבור דרך ארוכה בשביל להפוך את התחביב לקריירה, בעיקר לאור התחרות בענף והקושי לייצר בולטות ונוכחות.

אך כיצד עושים זאת בצורה נכונה ואיזה טיפים יכולים לעזור להשתלבות מהירה? אספנו עבורך את הדגשים העיקריים:

1. בדקו מי האוטוריטה המקצועית העומדת בראש בית הספר

האוטוריטה המקצועית העומדת בראש בית הספר משפיעה על כל מערך הלימודים, בוחרת את צוות המורים וקובעת איזה תכנים מעשירים ישולבו בה.

התכנים הבסיסיים, מספר השעות המינימאלי ונושאי הלימוד מקבילים בכל בתי הספר הנמצאים בפיקוח של משרד הכלכלה, אך לאוטוריטה המקצועית יש השפעה על כל היתר.

2. עקבו אחר נוכחות בית הספר ברשתות החברתיות

עולם הדיגיטל והרשתות החברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם ופינטרסט הוא המקום שבו הכול קורה. בתחומים רבים וביניהם גם עולם האופנה והאיפור, חשוב לבחור בבית ספר עם נוכחות גדולה בעולם הרשתות החברתיות.

בנוסף, חשוב לבחור בבית ספר המקבל התייחסות, אזכורים והמלצות ברשת ובקבוצות הפייסבוק הרלוונטיות. כך ניתן לעקוב אחר העבודות של הצוות המקצועי וללמוד בבית ספר שמתכתב עם הטרנדים הקיימים וכמובן מקפיד על הכנסת תכני לימוד חדשים ורלוונטיים.

3. בררו על צוות המורים

לפני שאתם בוחרים בית ספר לאיפור וטיפוח, בדקו עד כמה המורים מעורבים ועובדים בתעשיית האופנה. זכרו שניסיון, קשרים ומוניטין מקצועי הם אחד הנכסים שיש לכל אחד מבעלי המקצוע בתחום.

מורים בבתי ספר מקצועיים מסמנים את התלמידים הבולטים והמצטיינים ולוקחים אותם איתם כאסיסטנטים להפקות שונות ולאיפורי כלות ומלוות. בנוסף, המורים ממליצים על תלמידים ובוגרים מצטיינים גם לקולגות שלהם כמו צלמים, מפיקים ולקוחות.

 

4. שאלו על תכנית הלימודים

תכנית הלימודים תקבע עם איזה כלים תצאו לעולם האמיתי וכמה מהר תוכלו להשתלב בענף האיפור והטיפוח. חשוב לבדוק שהתכנית כוללת את הבסיס והתיאוריה מצד אחד, ואת החידושים והטרנדים בתחום מן הצד השני.

באותה הזדמנות תוכלו גם לבדוק איזה מוצרים מגיעים בתיק האיפור של בית הספר. הם יוכלו לסייע לכם בעבודה בענף גם בתום הלימודים.

5. פתחו קשרים מקצועיים כבר במהלך הלימודים

גם אם סיימתם את הלימודים ויש לכם תעודת מאפר, אתם עומדים להיכנס לשוק שבו יש תחרות מאוד גבוהה. הפתרון הוא לבחור בית ספר שבראשו עומד איש מקצוע מוכר ומקושר בעולם האופנה. בזכות הקשרים שלו תוכלו לצאת לשטח, להשתתף בהפקות ולקחת חלק בתצוגות אופנה. כך תוכלו לצבור ניסיון תעסוקתי חשוב וכן לפתח קשרים מקצועיים להמשך הדרך.

פעילויות

 

ברשת בתי הספר לאיפור וטיפוח של רוית אסף שמים בעדיפות עליונה את החשיבות של היום שאחרי. בית הספר שם דגש על התנסות התלמידים בהפקות שונות בתעשייה, מלמד את תלמידיו כיצד לשווק עצמם בשוק העבודה ומעניק לבוגריו שיעורי תרגול ללא עלות גם לאחר סיום הלימודים. בנוסף, נמצא בית הספר בקשר הדוק עם מחלקת ההשמה של כל קבוצת אסתי לאודר ישראל והבוגרים מופנים למחלקות הרלוונטיות כדי להבטיח השתלבות מהירה בענף.

בואי ללמוד בבית הספר המוביל בתחומו והצטרפו למאות התלמידים שהשתלבו בתחומי היופי והטיפוח.

פוסטים נוספים:

הזמנה לשיעור חינם! מעוניינת להצטרף לתעשיית היופי?

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים