משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

Pure art

מראה  האיפור לקיץ 2015 של רשת בתי הספר לאיפור “רוית אסף” מתאפיין בשילוב ובמשחקים של צבע בהיר,גוון וטקסטורה.כפיר כהן ,מרצה לסטיילינג ברשת בתי הספר לאיפור ומקצועות היופי, “רוית אסף”,בחר את הארט להפקת קיץ 2015 ,תוך גישה חדשה של שילוב אלמנטים צבעוניים מפרספקס, היוצרים ניגוד מושלם לניקיון של הפנים. בן רביבו מאפר ומורה לאיפור,ברשת בתי הספר לאיפור “רוית אסף”,בחר ליצור לרוית , פנים נקיות כמעט דו מימדיות  כשאת הצבע משלימה מסגרת גרפית צבעונית.התוצאה מתבטאת בניקיון בולט במראה האיפור ביחד עם המנימליזם בפרטי הלבוש ומסגרת בצבעוניות קייצית ומרעננת.

הרפרנס העיקרי של מראות האיפור,מתכתב עם החזרה לשנות ה-70, אחת ממגמות האופנה לקיץ  2015 שנראו על המסלולים בתצוגות האופנה של מעצבים כמו:רוברטו קוואלי,אלברטה פרטי וטומי הילפיגר..

צוות המורים לאיפור וסטיילינג בן רביבו וכפיר כהן,בחרו ליישר קו עם אחד הטרנדים החזקים והבולטים של עולם האופנה לקיץ הקרוב ויצרו  מראות איפור מתוחכמים תוך כדי נגיעות חזקות של צבע, בשפתיים ,בשיער וגם בעיניים,אם כי בצורה מרומזת וחדשנית.

אחד הדברים היפים העונה הוא עור טבעי המאופיין בברק שקוף. כדי לתת ביטוי אמיתי לטרנד,האלמנט של גבות מחומצנות וריסים מחוקים יוצרים ביחד מראה תמים. כפיר כהן,בחר לתת ביטוי למסגרת הפנים בחיתוכים גרפיים של לוחות פרספקס צבעוני, המתכתבים עם יצירות האומנות הפלסטית ועיצוב תכשיטים בשנות ה-70 .

הזוהר באור הפנים בולט על רקע הפנים הנקיות והגבות המחוקות כאשר הוא זה שנותן את הטון העיקרי במראה האיפור המשלבים ניקיון וטוהר של עור הפנים.הטיפול החדש בעור הוא אחד מהטרנדים הבולטים של הקיץ הקרוב.כדי ליצור אפקט של עור קורן ומאיר שילב המאפר בן רביבו מוצרים בעלי טקסטורות וגימורם שונים.צלליות מבריקות בקרם ומעליהם צלליות מבריקות באבקה עם גימור עדין יותר. שכבות שקופות של מוצרים שונים בגוונים מאט ומבריק ,הם פריטי חובה בכל תיק איפור העונה.

הוספת אור לגוון העור מתחילה בבחירה המדויקת של הגוון אשר יאיר את תת גוון העור. החל מלבן טהור ועד זהב  ברונזה או נחושת ,המטרה ליצור מראה של עור פורצלן ולא זוהר ושזוף.

קרדיטים:

o.m  סטודיו לצילום

דוגמנית:רוית אסף

ארט:כפיר כהן

איפור: בן רביבו

ע.איפור ולק : לילי אמיר

פאות רבקה זהבי

פוסטים נוספים:

הזמנה לשיעור חינם! מעוניינת להצטרף לתעשיית היופי?

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים