משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

חדר משלך

רגע בחיים בו הבנתי שלהיות אישה זה: להישאר אופטימית גם בזמנים בהם המציאות מקשה ולדעת שבסופו של יום אני יכולה להביט בילדי ולהתגבר על כל המכשולים בדרך. האירוע ששינה את חיי ונתן לי פרספקטיבה אחרת על החיים היה היום בו הודיעו לי שאאלץ לעצור את מרוץ הקריירה בחיי למשך 5 חודשים על מנת לשמור על האוצר שהתפתח בבטני.

במהלך החודש ה – 4 חשתי ברע ונאלצתי לגשת לחדר מיון. שם התבשרתי כי מאותו הרגע אני נתונה בשמירת הריון עד ליום הלידה ומשם אני כבר לא יוצאת לשום מקום. היה לי קשה מאוד לקבל את העובדה שאאלץ להתנתק מהעולם המוכר לי. ההתנהלות היומיומית שלי כאשת עסקים אינה מאפשרת לי לעצור הכל. באותו הרגע חשתי בקונפליקט פנימי עצום, כאישה בעולם העסקים לבין היותי אישה ואימא.
לא נותרה לי היכולת לבחור, המציאות והמצב החדש היו הרבה יותר חזקים מהתוכניות שלי. בסופו של דבר נאלצתי להניח את שאר הדברים בצד ולהתמקד באימהות שלי. אני מודעת לכך שיש נשים שמתנגדות לחבר את הנשיות שלהן עם אימהות, אצלי ההפך הוא הנכון. אני בוחרת לראות זאת כזכות נשית שאף גבר לעולם לא יוכל ליהנות ממנה ואת זה אף אחד לא יוכל לקחת מאיתנו הנשים.

 

פוסטים נוספים:

הזמנה לשיעור חינם! מעוניינת להצטרף לתעשיית היופי?

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים