משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח

איפור כלות – טרנדים מובילים לשנת 2024

מידי שנה עולם הטרנדים משתנה, השינוי מתבטא בצבעים וסגנונות. תחזיות הטרנדים מושפעות בין השאר מבחירת הצבעים. הצבע הבוהק המפורסם ביותר מגיע מטעם חברת “פנטון”. חברת פנטון מגדירה בכל שנה ושנה את הצבע המוביל בעולם העיצוב, לדוגמא בשנת 2021 החברה בחרה שני צבעים – גוון אפור נייטרלי וצהוב בוהק. בחירת הצבע הבוהק על ידי חברת פנטון מושפע ממשתנים שונים, ובהם פוליטי, מצב כלכלי לאומי, גלובליזציה ומשתנים נוספים. הצבע שנבחר על ידי החברה לשנת 2023-2024 הוא גוון VERY PERI או כפי שכולם מכירים אותו צבע סגלגל.

כך, מרגע שהוכרז הגוון, ניתן לראות את ההשפעות של הצבע הבוהק החדש על גוני הצבעים בביגוד, בטקסטיל לבית וכמובן גם בתחומי העשייה שלנו – עולם איפור הכלות, עיצוב שיער ותסרוקות לכלות, איפור ערב, איפור להפקות אופנה ואיפור לטלוויזיה.

אז מה צריך לדעת בעולם האיפור כלות לשנת 2024?

הטרנד הבולט לאיפור כלות בשנת 2024 וכן- תשאלו כל מאפר או מאפרת כלות וזאת התשובה הכי בועטת מה חשוב לדעת בשנה הקרובה?

קורס איפור מקצועי

 איפור נקי ושפתיים דומיננטיות

בסגנון איפור זה, שבא לידי ביטוי לא רק באיפור כלות בפרט או איפור ערב בכלל, אלא גם באיפור להפקות אופנה וטלוויזיה, השפתיים הדומיננטיות הן מקור לשיח.

לאחר תקופה של כמעט שנתיים בהם העולם שלנו התמודד עם נגיף הקורונה והמשבר שהתלווה אליו. כולנו יודעים כי הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם הקורונה היא באמצעות עטיית מסיכות, המסכה הסתירה את פנינו והגבילה את האפשרות שלנו להתבטא. עכשיו, כשאנו לומדים לחיות לצד הקורונה, ויכולים גם לוותר על עטיית מסיכה בסיטואציות ומפגשים מסויימים (בדגש על צילומים ותמונות שישארו לנו מהאירועים החשובים בחיינו), יש לנו העדפה ורצון להשתמש בשפתונים דומיננטים בעלי נוכחות.  לכן, איפור כלות אופנה וטלוויזיה השנה יהיה בדגש על שפתיים דומיננטיות ונוכחות גבוהה!

על מנת ליצור מראה שפתיים בולטות, חזקות ובוהקות, אצל כל מאפרי הכלות ניתן יהיה למצוא גלוסים ושפתונים בגוונים שונים אשר יתאימו לגווני העור וכמובן לבקשות והעדפות אישיות. למרות “ויתור” על המסכות מעת לעת, עדיין ההמלצה הגורפת להשתמש בשפתונים עמידים, כאלה שגם יחזיקו כל הערב עם או בלי מסיכה.

דוגמא לתסרוקת כלות מעוצבת
דוגמא לתסרוקת כלות מעוצבת

לצד השפתיים הדומיננטיות, ניתן יהיה למצוא איפור נקי או “עירום” של אזור העיניים והלחיים, אשר יקנו מראה של שליטה מוחלטת בשפתיים. איפור העיניים יהיה נקי מאוד, כמעט וללא צלליות, ואם כן צלליות- אז בגוונים טבעיים ממשפחת הוורודים לייט / חומים עם הדגשת קו הריסים באייליינר ועישון קל בזווית העין שייצור עיין מחוטבת ומורמת. האתגר של כל מאפרת הוא להדגיש את העיניים ללא הדגשת איפור כלל ולכן “טריק האייליינר והעישון בזוית העין ייצרו מצד אחד הדגשת קו הריסים ובלי עומס צלליות, טכניקת איפור שדורשת מיומנות וניסיון. עצמות הלחיים יוצללו בעדינות ולא בצורת פיסול דרמטי והלחיים בסומק עדין. 

איפור: שולי גלעדי בוגרת בית הספר רוית אסף

קרדיט איפור: שולי גלעדי בוגרת בית הספר רוית אסף

איפור כלות ללא איפור כלות

אחת הבקשות שחוזרות על עצמן בקרב הכלות, היא “אני רוצה להיות מאופרת אבל שלא יראו שאני מאופרת”. חלקן יחשבו שהבקשה שלהן קלה לביצוע, אלא שמראה “לא מאופר” הוא תוצר של עבודה קשה. האיפור המורכב ביותר זה איפור ללא איפור! להבליט את יופי הכלה במינימום של גוון וצבע, המינימליזם של איפור, הם מיומנויות ששמורות לטובים ולמנוסים ביותר.

תסרוקות כלה מעוצבות
תסרוקות כלה מעוצבות

איפור טבעי של כלות ממשיך את הטרנד שנכנס בשנת 2019,  ואף קיבל את השם “כלות אורבניות”. רוב מאפרי הכלות ישתמשו במוצרים בעלי מרקם קליל וטבעי, הכולל הכנת העור, פריימר ומייקאפ בגימור דק ועמיד. הסמקה מאוד עדינה ופחות שזופה, איפור עיניים נקי עם הדגשת קו הריסים בעזרת ריסים בודדים, שפתיים בגווני ניוד או וורוד טבעי שיתן מראה “לובלו” וכמובן נגיעות של שימר עדין שישווה לפנים מראה מואר אך לא מתאמץ.

בר זומר מאפרת ומעצבת שיער, בוגרת בית הספר רוית אסף

קרדיט איפור : בר זומר מאפרת ומעצבת שיער, בוגרת בית הספר רוית אסף

איפור כלות זוהר, גליטרי ומעביר מסר!

לאוהבות המראה זוהר ונוצץ, חשוב להבין שאיפור זה יכול להיות מאוד פסטיגלי (מלשון הפסטיגל) במידה ולא עושים אותו נכון, אבל יכול להיות WOW אם עושים את זה נכון. ולכן, איפור כלות בסגנון הזה צריך להיות מאוד חכם, לבחור אזור אחד בפנים להבליט – שפתיים נוצצות או אייליינר זוהר, אפילו סומק זוהר יכול לעשות את העבודה. איפור עיניים גליטרי הינו המבוקש ביותר ואנחנו יכולים לראות מאיפה הוא גם הגיע {פתחו את תמונות האופנה ותראו את איפור הסלב הגדולים}.

טיפ קטן מאיתנו למאפרי כלות- אל תתפזרו מידי- הברקה קטנה וקולעת!

שיקו עגמי- מאפר ומעצב תסרוקות, בוגר ומרצה בית הספר רוית אסף

קרדיט איפור : שיקו עג’מי – מאפר ומעצב תסרוקות, בוגר ומרצה בית הספר רוית אסף

כלות מכורות הריסים, כלות בסגנון ריסים מודגשות- מלאכותיות

ובמילים פשוטות – ריסים, ריסים, ועוד הפעם ריסים!

תסרוקות מומלצות לכלות
תסרוקות מומלצות לכלות

ריסים מלאכותיים נכנסו לעולמנו ב 2020 לצד תאוצה באיפור קבוע ומיקרובליידינג ופיגמנט שפתיים. אנחנו לאט לאט מחפשים את הקבוע. פחות התעסקות ומקסימום נראות. מאפרי כלות וערב יספרו לכם שהמון לקוחות כבר מגיעות עם ריסים מלאכותיים ואם לא – הן מבקשות כאלה. לרוב איפור העיניים יהיה נקי בשילוב אייליינר.

יוסף אטיאס – מאפר כלות, בוגר ומרצה בית הספר רוית אסף

קרדיט איפור : יוסף אטיאס – מאפר כלות, בוגר ומרצה בית הספר רוית אסף

הסגנון האחרון והבולט מכולם גם באיפור ערב, איפור יום יום או אפילו כלל ללא איפור חוזר אלינו ובצעדי ענק. ה- איילינר!

כלות ה-איילינר

מעבר לשיטה וסגנון, אייליינר מטרתו ליצור הדגשה או “תיקון”. אייליינר מדגיש הוא כזה שתוחם את קו העין בלבד או לכל היותר עם זוית יוצאת ממש קטנה.אייליינר “מתקן” הוא כזה שמשנה לנו את צורת העין. לרוב האייליינר יהיה גבוה ומשוח ובכך ייצור עיין חתולית ומורמת.

מאפרים טובים יודעים לזהות את מבנה העיניים של הלקוחה, לא לכולן מתאים כל סוג אייליינר. מבנה פנים עם עיניים נפולות יכולות לייצר אשליה אופטית בזכות איילינר נכון שמרים את כל מבנה העין.

האיילינר הגיע מימי קליאופטרה ובכל עשור אנו רואים אותו מגיע בצורות ובוורסיות שונות. זה יכול להיות שילוב בכל אחד מסגנונות האיפור שדיברנו עליהם קודם. איליינר דק, עבה, חיצוני, חתולי, איילנר מעושן או איילנר גליטרי.

אז מאפרי כלות –  במידה ושכחתם לעבוד על דיוק וטכניקת האיילינר, חשוב להתרענן בהשתלמויות!!

דידי אונדיין פז – מאפרת כלות, מרצה בית הספר רוית אסף

קרדיט איפור : דידי אונדיין פז – מאפרת כלות, מרצה בית הספר רוית אסף

משהו מאוד מעניין שקשור באיילינר זה התחלת ניצוצות של אייליינר באיפור קבוע. מבטיחים לכם לעקוב ולעדכן!

המאמר נכתב על ידי אלעד שורתי מנהל פרוייקטים והדרכה

 

פוסטים נוספים:

הזמנה לשיעור חינם! מעוניינת להצטרף לתעשיית היופי?

  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping

   מנורת LED איכותית, חלוק מקצועי, צבתית איכותית ללק ג’ל, פצירה, פריימר, באפר בננה או באפר מלבני, דוחף עור אל חלד, מוצרים ללק ג’ל: בייס, טופ, 4 גווני לק ג’ל GELLO, מסיר קטיקולה

   כניסה לאיזור תלמידים ובוגרים